Для недопущення мітингу, біля ОВА патрулюють поліцейські.

Транспортний колапс у Полтаві, який спричинило подорожчання палива та неоголошений страйк приватних перевізників, триває восьмий день.
Причиною невдоволення є, на їх думку, занизька на цей час ціна проїзду. Від місцевої влади вони вимагають збільшити вартість з 8 до хоча б 15 гривень.
–«25 гривень, про які ми наголошуємо, це не наші забаганки, а думки економістів. Дивлячись на вартість пального, запчастин для транспорту та інших деталей, така б ціна дозволила нам працювати краще. Але ми розуміємо, і просимо міську та обласну владу підвищення вартості хоча б до 12-15 гривень», – розповіла перевізниця Галина Залізняк.

Вона, як і решта власників та водіїв пасажирських перевезень, сьогодні приїхала під стіни Полтавської обласної військової адміністрації.
–«Це не мітинг і не страйк. Ми зібралися тут у відповідь очільнику ОДА, коли він нас назвав «мародерами». Які ж ми мародери? Якщо ми допомагаємо у воєнний час нашим транспортом. Це образливо чути від влади області. Адже коли почалась війна, ми надали власні автобуси та водіїв, щоб перевезти переселенців. Мій колега допомагав евакуювати людей з Сум, внаслідок чого через снаряд відірвало праве колесо».

Зі слів Галини, за майже 20 років роботи у сфері пасажироперевезення їй набрид піар політиків.
–«Я рахую міський мер, допустивши таку ситуацію, ніяк не реагує на цю проблему. Він створює телеграм-опитування серед полтавців, але з його владою міг вже давно узгодити тариф, і вже сьогодні ми б виїхали на маршрути».
Перевізниця порівняла ситуацію з громадським транспортом Полтави та Харкова, наголосивши, що вартість, яку сплачують пасажири харківських автобусів, обґрунтовані, адже мер міста забезпечив перевізників пальним.

Зі слів Галини Залізняк, влада області пообіцяла перевізникам найближчим часом вирішити питання. Натомість з головою Полтавської громади Олександром Мамаєм приватним перевізникам так і не вдалося знайти компромісу та домовитись щодо встановлення нового тарифу.
А доки єдиним громадським транспортом у Полтаві залишаються тролейбуси.
