У Полтаві відбувся фінальний матч XIII традиційного Весняного Кубка Полтавського району з футболу пам’яті арбітра та тренера Олександра Горностаєва. Про це повідомив головний суддя змагань Андрій Гончаренко.
Поєдинок пройшов 9 травня на стадіоні «Динамо» та зібрав дві найсильніші команди району на даний момент – володаря Кубка 2024 року «Урожай» із Мідянівки (Кобеляцька громада) та чемпіона Полтавського району 2025 року «Дружба-М-АВТО» з Мачухівської ТГ.
Матч видався напруженим і видовищним, однак більш досвідченим та зіграним виявився колектив із Мачух. Футболісти «Дружба-М-АВТО» здобули перемогу з рахунком 3:1 та стали володарями почесного трофею, ставши восьмою командою в історії турніру, якій підкорився цей кубок.
Після фінального свистка відбулося урочисте нагородження переможців і призерів. У церемонії взяли участь голова місцевого осередку ГО «ВФСТ “Колос”» у Полтавському районі Микола Півень, ветеран полтавського футболу Василь Пилипенко та головний суддя змагань Андрій Гончаренко.
За підсумками матчу організатори відзначили кращих гравців фіналу: Матвія Луценка («Урожай») та Віталія Рябушка («Дружба-М-АВТО»).
Змагання традиційно пройшли на честь пам’яті Олександра Горностаєва, який зробив значний внесок у розвиток футболу на Полтавщині.
За матеріалами соцмереж
Місцевого осередку ГО «ВФСТ « Колос»
у Полтавському районі
