У районі за добу 492 хворих на COVID-19

Найбільше хворих виявили у Полтаві (376 випадків захворювання).

У Полтавському районі виявили за минулу добу 492 хворих на коронавірус, 3 людей померли. Всього за період пандемії у громадах району – 80 299 підтверджених випадків захворювання.

Захворіли минулої доби:  413 мешканців Полтавської тергромади, 33 – Карлівської тергромади, 22 – Чутівської  тергромади, 10 – Кобеляцької тергромади, 9 – Машівської тергромади,  3 – Решетилівської тергромади, 2 – Зіньківської тергромади.   

Серед тих, хто померли: 2 жителя Полтави та 1 житель Чутівської громади.


Від початку вакцинальної кампанії щеплено 477 156 людини.

 За попередню добу, 31 січня,  проведено 1125 щеплень проти COVID-19. 

Найбільше щеплень проведено у Полтавській громаді – 389, Кобеляцькій громаді – 129, Терешківській громаді – 127, Мачухівській громаді – 99.

Дещо менше вакцинувалося мешканців Новосанжарської (71), Карлівської (69), Решетилівської (47), Чутівської (39), Зіньківської (34), Диканської (33),  Машівської (27), Опішнянської (26), Котелевської (20) та Білицької  (15) громад.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *