Найбільше хворих виявили у Полтаві (376 випадків захворювання).
У Полтавському районі виявили за минулу добу 492 хворих на коронавірус, 3 людей померли. Всього за період пандемії у громадах району – 80 299 підтверджених випадків захворювання.
Захворіли минулої доби: 413 мешканців Полтавської тергромади, 33 – Карлівської тергромади, 22 – Чутівської тергромади, 10 – Кобеляцької тергромади, 9 – Машівської тергромади, 3 – Решетилівської тергромади, 2 – Зіньківської тергромади.
Серед тих, хто померли: 2 жителя Полтави та 1 житель Чутівської громади.
Від початку вакцинальної кампанії щеплено 477 156 людини.
За попередню добу, 31 січня, проведено 1125 щеплень проти COVID-19.
Найбільше щеплень проведено у Полтавській громаді – 389, Кобеляцькій громаді – 129, Терешківській громаді – 127, Мачухівській громаді – 99.
Дещо менше вакцинувалося мешканців Новосанжарської (71), Карлівської (69), Решетилівської (47), Чутівської (39), Зіньківської (34), Диканської (33), Машівської (27), Опішнянської (26), Котелевської (20) та Білицької (15) громад.
