За добу 25 січня щепили проти коронавірусу 1 587 мешканців Полтавського району. Найбільші показники щеплення жителів показали Полтавська громада (806), Мачухівська громада (168), Терешківська громада (84).
Не відстають від них Кобеляцька громада, де вакцинували 77 осіб, Котелевська – 67, Карлівська – 64, Новосанжарська – 62, Диканська та Машівська – 54, Зіньківська – 45, Решетилівська – 34, Чутівська – 30, Білицька – 25 та Опішнянська громади – 17.
Всього від початку вакцинальної кампанії у районі щеплено 470 647 людей.
Проте кількість захворювань залишається середньою. Так у вівторок, 25 січня, у районі підтвердили 400 нових випадків захворювання на коронавірус, що на 10 випадків менше, ніж за попередню добу. Від ускладнення захворювання помер один мешканець Полтави.
За інформацією Полтавської РДА, 25 січня захворіло 4 мешканців Диканської громади, 4 – Зіньківської громади, 27 – Карлівської громади, 3 – Кобеляцької громади, 24 – Котелевської громади, 4 – Машівської громади, 22 – Новосанжарської громади, 304 – Полтавської громади, 2 – Решетилівської громади, 6 – Чутівської громади.
Від початку карантину захворювання на COVID-19 зареєстрували у 77 598 мешканців Полтавського району.
Фото: “Слово і діло”
Читайте також: Українці, вакциновані бустерною дозою отримають 500 гривень
