Відключення світла: які графіки запровадили 19 червня

Вимикати світло жителям Полтавщини будуть протягом усієї доби 19 червня. В області діятимуть два графіки.

Про це повідомили на сайті АТ “Полтаваобленерго”.

Світло вимикатимуть з 08:00 до 11:00. Графік можна переглянути тут.

Потім з 11:00 до 22:00. Графік тут.

А також вимикатимуть електроенергію з 22:00 до 23:59. Графік за цим посиланням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *