За добу у районі додалося понад 600 нових хворих на ковід

За  минулу добу 27 січня у Полтавському районі зафіксували 611 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19,  летальних випадків не виявлено.

 Джерело: Полтавська РДА.

У розрізі громад: 

•  Зіньківська ТГ – 85, Карлівська ТГ – 14,  Кобеляцька ТГ – 14, Машівська ТГ – 8, Новосанжарська ТГ – 18,   Полтавська ТГ – 454, Решетилівська ТГ – 1, Чутівська ТГ – 17.

За весь час пандемії у районі  захворіло 79 106 мешканців.


Станом на 27 січня  щеплення від коронавірусної інфекції отримали 1 351 осіб.

•  Полтавська громада –  548; 

•  Мачухівська громада – 156;

•  Терешківська громада – 98;

•  Білицька громада – 12;

•  Новосанжарська громада – 20;

•  Решетилівська громада – 43;

•  Диканська громада – 55;

•  Зіньківська громада – 65;

•  Опішняська громада –21;

•  Кобеляцька громада –138;

•  Котелевська громада –58;

•  Машівська громада – 36;

•  Чутівська громада – 32;

•  Карлівська громада – 69.

У Полтавському районі є достатня кількість вакцин (21 069 доз), тож ті, хто ще не зробив щеплення, можуть вакцинуватися у будь-який зручний час.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *