За минулу добу на коронавірус захворіло 103 мешканця Полтавського району. Найбільше хворих на вірус виявили у Полтавській громаді (62), Котелевській громаді (22) та Зіньківській громаді (19). Летальних випадків не виявлено.
Загалом за весь період карантину станом на 31 січня 2022 року на території Полтавського району зафіксовано 79 808 підтверджених випадків COVID-19.
З 24 лютого у районі розпочато кампанію з вакцинації проти COVID-19. Станом на 31 січня вакциновано 476 031 мешканців.
• За даними Полтавської РДА, за добу 30 січня зроблено 476 щеплень у громадах району.
Полтавська ОТГ – 225;
Мачухівська ОТГ – 99;
Терешківська ОТГ – 48;
Білицька ОТГ – 16;
Новосанжарська ОТГ – 16;
Решетилівська ОТГ – 8;
Диканська ОТГ – 10;
Опішнянська ОТГ – 7;
Кобеляцька ОТГ – 17;
Котелевська ОТГ – 6;
Чутівська ОТГ – 10;
Карлівська ОТГ – 14.
Залишки вакцини становлять 17 989 доз.
