За минулу добу, 1 лютого, на коронавірус захворіло 558 мешканців Полтавського району.
Найбільше хворих на вірус виявили у Полтавській громаді (418), Зіньківській громаді (58) Машівській та Новосанжарській (23). Помер один мешканець м. Полтава.
Загалом за весь період карантину станом на 02 лютого 2022 року на території Полтавського району зафіксовано 80 858 підтверджених випадків COVID-19.
З 24 лютого у районі розпочато кампанію з вакцинації проти COVID-19. Станом на 02 лютого вакциновано 478 564 мешканців.
• За даними Полтавської РДА, за добу 01 лютого зроблено 1 408 щеплень у громадах району:
Полтавська ОТГ – 524;
Мачухівська ОТГ – 154;
Терешківська ОТГ – 146;
Кобеляцька ОТГ – 96;
Новосанжарська ОТГ – 83;
Карлівська ОТГ – 75.
Диканська ОТГ – 71;
Решетилівська ОТГ – 52;
Машівська ОТГ – 48;
Зіньківська ОТГ – 37;
Котелевська ОТГ – 36;
Білицька ОТГ – 29;
Чутівська ОТГ – 29;
Опішнянська ОТГ – 28;
Залишки вакцини становлять 16 688 доз.
