Минулої доби, у неділлю, з коронавірусом госпіталізували 237 мешканців Полтавського району.
Про це свідчать дані Полтавської РДА.
» В розрізі громад статистика виглядає так:
Зіньківська ТГ – 47, Кобеляцька ТГ – 10, Котелевська ТГ – 25, Новосанжарська ТГ – 2, Полтавська ТГ – 152, Решетилівська ТГ – 1.
6 лютого від коронавірусної хвороби померло 6 жителів Полтави.

Проте у МОЗ попереджають про нові випадки зараження коронавірусом в Україні. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, четвертий тиждень поспіль в Україні фіксується зростання кількості нових випадків коронавірусної хвороби і слід очікувати нову хвилю інфікування.
Нагадаємо, пандемія коронавірусу розпочалася у березні 2020 року, і у цьому ж місяці в Україні почав діяти карантин.
Від початку карантину діагностували 82 712 нових випадків захворювання на COVID-19 серед мешканців району.
До того ж, за добу у районі проти COVID-19 вакцинувалися 393 людини: Полтавська громада – 172, Мачухівська громада – 90; Терешківська громада – 40; Білицька громада – 15; Новосанжарська громада – 6; Решетилівкська громада – 6; Диканська громада – 6; Опішнянська громада – 7; Котельевська громада – 6; Машівська громада – 25; Чутівська громада – 10; Карлівська громада – 10.
Всього, з початку вакцинальної кампанії, станом на 7 лютого вакцинувалися482 459 мешканців району.
