icon clock07.02.2022
icon eye118
COVID-19

Кількість хворих на COVID-19 за вихідні пішла на спад

Минулої доби, у  неділлю,  з коронавірусом госпіталізували 237 мешканців  Полтавського району. 

Про це свідчать дані Полтавської РДА.

» В розрізі громад статистика виглядає так:

Зіньківська ТГ – 47,  Кобеляцька ТГ – 10,  Котелевська ТГ – 25,  Новосанжарська ТГ – 2,  Полтавська ТГ – 152, Решетилівська  ТГ – 1. 

6 лютого від коронавірусної хвороби померло 6 жителів Полтави.

Проте у МОЗ попереджають про нові випадки зараження коронавірусом в Україні.  За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, четвертий тиждень поспіль в Україні фіксується зростання кількості нових випадків коронавірусної хвороби і слід очікувати нову хвилю інфікування.

Нагадаємо, пандемія коронавірусу розпочалася у березні 2020 року, і у цьому ж місяці в Україні почав діяти карантин. 

Від початку карантину діагностували  82 712 нових  випадків захворювання на COVID-19 серед мешканців району.     

До того ж, за добу у районі проти COVID-19 вакцинувалися 393 людини: Полтавська громада –  172, Мачухівська громада –  90; Терешківська громада – 40; Білицька громада –  15; Новосанжарська громада –  6; Решетилівкська громада –  6; Диканська громада –  6; Опішнянська громада –  7; Котельевська громада –   6; Машівська громада –  25; Чутівська громада –  10; Карлівська громада –  10.

Всього, з початку вакцинальної кампанії, станом на 7 лютого вакцинувалися482 459  мешканців району.    

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *