icon clock28.01.2022
icon eye97
COVID-19 Новини

У МОЗ вважають, що 2022 може стати останнім роком пандемії коронавірусу

У Міністерстві охорони здоров’я вважають, що 2022 рік буде останнім роком пандемії COVID-19.

Свої сподівання розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду.

« Вакцина, противірусні препарати прямої дії, менш агресивні штами SARS-CoV-2 – це чіткі сигнали що людство зможе подолати COVID-19», – сказав Ляшко.


Він зазначив, що поява вакцини і прагнення всіх країн світу досягнути високих рівнів охоплення щепленнями дає можливість сподіватися, що 2022 рік буде останнім для пандемії.

Міністр додав, що у найближчі тижні Україна вийде на новий пік захворюваності COVID-19. Кількість випадків інфікування може становити 40-60 тисяч на добу, що у 2 рази вище за пікові значення минулої хвилі.

Проте, він прогнозує, що завдяки вакцинації в Україні буде на третину менше померлих, ніж на піку минулої хвилі.


Також Голова МОЗ розповів, які ліки закупила Україна для лікування коронавірусу.

 


« Для лікування пацієнтів в стаціонарних умовах до лікарень вже доставлено понад 66 000 флаконів “Ремдисивіру” та понад 7 000 флаконів “Тоцилізумабу” – новітніх препаратів, які були закуплені централізовано. Для недопущення погіршення стану та переходу із легкого ступеню тяжкості до середнього та важкого в першу чергу для пацієнтів із груп ризику, МОЗ підписано договір про поставку 300 000 курсів “Монлупіравіру” – препарату для амбулаторного лікування COVID-19, який в минулу середу було екстерно допущено до медичного застосування », – уточнив очільник МОЗ.


Окрім того, за його словами, вже підписано попередній договір на поставку 300 000 курсів лікування препаратом “Паксловіт”, виробництва Pfizer , для амбулаторного лікування.

Він має прибути в Україну протягом першого кварталу 2022 року.

Читайте також:

За добу у районі додалося понад 600 нових хворих на ковід

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *