icon clock03.02.2022
icon eye81
COVID-19 Новини

Більше тисячі людей провакцинували від COVID-19 у середу

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 479 804 людей.

У Полтавському районі протягом минулої доби від COVID-19 вакцинували ще 1 240 людей, повідомила Полтавська РДА.

⇒  Полтавська громада – 430; Мачухівська громада – 133; Терешківська громада – 148; Білицька громада – 20; Новосанжарська громада – 55; Решетилівська громада – 53; Диканська громада – 54; Зіньківська громада – 89; Опішнянська громада – 36; Кобеляцька громада – 35; Котелевська громада – 72; Машівська громада – 37; Чутівська громада – 37; Карлівська громада – 41.

Залишки  вакцини у Полтавському районі становлять, станом на  03.02.2022 рік,  – 20 123 дози.

Вас може зацікавити:

У “Дії” з’явився COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою

У МОЗ вважають, що 2022 може стати останнім роком пандемії коронавірусу

Діліться новиною у соцмережах

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *