Від початку вакцинальної кампанії щеплено 479 804 людей.
У Полтавському районі протягом минулої доби від COVID-19 вакцинували ще 1 240 людей, повідомила Полтавська РДА.
⇒ Полтавська громада – 430; Мачухівська громада – 133; Терешківська громада – 148; Білицька громада – 20; Новосанжарська громада – 55; Решетилівська громада – 53; Диканська громада – 54; Зіньківська громада – 89; Опішнянська громада – 36; Кобеляцька громада – 35; Котелевська громада – 72; Машівська громада – 37; Чутівська громада – 37; Карлівська громада – 41.
Залишки вакцини у Полтавському районі становлять, станом на 03.02.2022 рік, – 20 123 дози.
Вас може зацікавити:
У “Дії” з’явився COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою
У МОЗ вважають, що 2022 може стати останнім роком пандемії коронавірусу
Діліться новиною у соцмережах
